Польська компанія Kamille спеціалізується на виготовленні високоякісного посуду для кухні та різноманітних аксесуарів для приготування їжі.
Характеристики
Країна виробник Польща
Вид товару сковорідка з чорним мармуровим покриттям
Матеріал кований алюміній
Антипригарне покриття ILAG чорний мармур PTFE
Діаметр 20 см
Висота 4,5 см
Довжини ручки 16 см
Матеріал ручки бакеліт з покриттям «soft-touch»
Колір чорний
Тип плити електрична, склокерамічна, індукційна, газова.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 20 (см) |
| Длина посуды | 30 см |
| Ширина посуды | 30 см |
| Высота стенок | 4.5 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | Kamilla |
| Страна производитель | Польша |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |