Кошик
234 відгуків

Сабвуфери

Якщо ви досить багато часу проводите за кермом, то напевно вже перейнялися покупкою автомагнітоли у ваш автомобіль. Однак тільки хорошого ресивера і колонок не достатньо, для того, щоб отримати хороший звук. Фінальним штрихом у вашої автомобільної акустичної системи повинен стати сабвуфер. Саме це невеликий пристрій дає хороші баси і надає звуку відповідний обсяг.
Перед тим, як купити сабвуфер, ви повинні вибрати тип підсилювача. Вони бувають активними та пасивними. Модель активного сабвуфера легко встановлюється і має власний підсилювач. У пасивному типі відсутній зовнішній підсилювач, тому такі сабвуфери краще відразу купувати разом з якісним підсилювачем. Такий варіант по ціні вийде дорожче, проте підсумкове звучання вас не розчарує. Головним параметром для сабвуфера є потужність. Відразу варто обмовитися, що для того, щоб прослуховувати музику в машині досить вибрати пристрій, потужність якого не більше 250 Вт. Якщо вам здається, що цього мало, краще придбайте два
Пристрої, в яких заявлена висока потужність апріорі не можуть бути компактними – подумайте, чи є у вас в машині місце, щоб розмітити коробку вагою майже 20 кг. Крім того, великий сабвуфер під час їзди буде видавати багато шуму через трясіння. Радимо звернути увагу на пристрої, розмірами не більше 12 дюймів. Також рекомендуємо брати сабвуфери з гумовим підвісом – це поліпшить якість вихідного звуку.

В інтернет магазині Dragon Style ви можете придбати сабвуфери багатьох світових брендів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner