Кошик
234 відгуків

Портативні DVD, TV

Багато технології, які ми використовуємо щодня і звикли, ніби вони завжди існували, ще донедавна були практично предметом розкоші. Однак оскільки прогрес не стоїть на місці, автовиробники намагаються йти в ногу з часом і оснащувати свої автомобілі новітніми розробками. Це дуже зручно, адже таким чином водій завжди може використовувати улюблені гаджети, навіть перебуваючи за кермом. Одним з таких пристроїв є автомобільний монітор, який зможе скрасити час проведення часу в дорозі. Для батьків, які зазвичай не знають, чим зайняти своїх дітей в дорозі, рішення купити автомонитор буде ідеальним спосіб не тільки розважити, але провести час з користю.
Багато з автомобілів, що сходять з конвеєра, вже обладнані моніторами, однак, на відміну від післяпродажних пристроїв, мають досить обмежений функціонал. Для здійснення цього задуму, водієві достатньо вибрати відповідну для нього конфігурацію. Якщо ви думаєте, що автомонитор – це тільки дисплей, то ви помиляєтеся, так як на ринку представлено відразу кілька основних різновидів. Одним з основних критеріїв вибору є тип установки. Серед найбільш популярних, варто відзначити такі види, як:
• Вбудовані;
• В підголівниках;
• Подлокотные;
• Стельові.
У свою чергу кожен із видів має свої особливості. Так, вбудований монітор в машину може бути встановлено, як в консоль, мати вигляд розкладачки, а також поєднувати функції з дзеркалом заднього виду. Такі моделі універсальні і їх, як правило, можна встановити в авто практично будь-якої марки.
Якщо ви не хочете займати простір, то можете встановити монітори в підголовник, а докупивши джойстик, ваші пасажири зможуть повноцінно розважатися в дорозі. Подлокотные моделі універсальні і можуть бути встановлені практично скрізь. Вони дозволяють регулювати положення, і складатися після перегляду так, щоб не заважати. Для мінівенів і багатомісних авто краще вибирати стельовий тип.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner