Акумуляторний ламельний фрезер Einhell TE-BJ 18 Li - Solo – це надійний і високопродуктивний інструмент для точного з'єднання дерев'яних елементів за допомогою ламелей. Завдяки живленню від акумулятора, цей фрезер забезпечує максимальну мобільність і зручність у роботі.
Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Основні характеристики:
Переваги:
Цей ламельний фрезер є ідеальним інструментом для столярних робіт, забезпечуючи точність і надійність при виконанні з'єднань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ріжучий диск | 100 х 22 х 3.8 мм |
| Регулювання кута | 90 ° |